SeoDijital PazarlamaE-TicaretHizmetler

E-Ticaret Sitesi SEO Hizmeti

E-ticaret rekabetin her geçen gün katlanarak arttığı getirisi çok yüksek olan muhteşem bir pazardır. Eğer sizin de bir e-ticaret girişiminiz varsa ve daha fazla satış yapmak istiyorsanız E-Ticaret SEO hizmeti tam aradığınız çözümdür.

Güncel verilere göre dijital pazarlama kanalları arasında SEO yatırım getirisi en yüksek seçenektir. Çünkü tıklama başına ödemeli başta olmak üzere reklam seçenekleri ve sosyal medya stratejileri organik arama trafiği kadar etkili olmamaktadır.

Özellikle arama motorlarının sadece ülkemizde 44 milyona yakın kişi tarafından kullanıldığı düşünüldüğünde ne kadar muhteşem bir pazar olduğu ortaya çıkmaktadır. Siz de markanız için bu fırsatlardan yararlanmak ve daha fazla satış yaparak geliriniz arttırmak için E-Ticaret SEO danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Anahtar kelimelerinizde ilk sıralarda çıkmak için iletisim@muhammetbayram.com ile iletişime geçmenizi bekliyorum.

8 Aşamalı Dev Analiz Çalışması

Sitemiz ilk ayda detaylı bir analiz sürecine girer. Bu süreç Google algoritması ve arama motoru matematiğine en ideal şekilde yapılanır ve planlanır. SEO çalışma sürecinin kalbi dediğimiz bu analiz çalışması ile Google kriterlerine en yakın seviyeye gelecek ölçülerde planlanır. 
Bu çalışma süreci şu şekilde işler;

 • Site İçi Teknik Analiz ( Kademe 1 )
 • Sektör Analizi ( Kademe 2 )
 • Rakip Analizi ( Kademe 3 )
 • Anahtar Kelime Analizi ( Kademe 4 )
 • İçerik ve İmaj Analizi ( Kademe 5 )
 • Meta Analizleri ( Kademe 6 )
 • Kod Analizi ( Kademe 7 )
 • Google Standartlarına Uygunluk Testleri ( Kademe 8 )

Yukarıda da bahsettiğim üzere E-Ticaret siteleri artık oldukça yaygınlaştı ve binlerce web sitesi ve milyonlarca ürünler satışa sunulmuş durumda. Bu yüzden artık amaç siteye ürünü koyayım satayım dan öte ürünü siteye koyayım ve ürün aratıldığında benim sitem benim ürünüm ilk sırada çıksın durumuna geldik ve öylede yapmak zorundayız diğer türlü milyonlarca ürün içerisinden sizin ürünlerinizin bulunması oldukça zorlaşacaktır.

Bu işlemi Google AdWords Reklamları ile de yaparsınız ancak bu size ek bir maliyet getirecektir. Hele ki şu yoğun rekabetin olduğu bu zamanda. Bu yüzden Bir web sitesi için özellikle bir E-Ticaret sitesi için SEO olmazsa olmazıdır.

Seo Hizmetimden faydalanmak isteyen arkadaşlar olursa benimle iletisim@muhammetbayram.com mail adresimden ya da 0543 921 70 34 numaralı telefonumdan WhatsApp yoluyla ulaşabilirler.

daha önce SEO çalışması yaptığım ve hala devam eden Referanslarım dan birkaç tanesini ekleyeceğim.

Saygılarımla…

Seo Çalışması Yaptığım E-Ticaret Siteleri:

 • www.akseendustriyel.com
 • www.lavionturkiye.com
 • www.koftekalibi.com
 • www.dunyamutfak.com
Siz de Web Sitesi Yaptırmak Firmanıza Değer Katmak Üst Sıralara Çıkarmak İstiyorsanız

TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün