Dijital PazarlamaGoogle

Google AdSense Nedir?

AdSense nedir ?

Google AdSense , web sitelerde gözüken reklamlar tarafından site sahiplerinin para kazanmasına olanak sağlayan Google ürünüdür.

Peki nasıl kazanç sağlayacağım ?
Web sitenize yerleştirdiğiniz reklamların tıklanma başına ücreti vardır bu her reklam için farklı bir sayıdır. Ne kadar çok tıklanma o kadar çok para diye düşünebiliriz.

Nasıl AdSense başvurabilirim ?
AdSense isteyen herkes başvurabilir ancak herkesin başvurusu onaylanmaz Google AdSense’nin kendi şartları var bu şartları yerine getirmeniz gerekmekde şartları sağlayan üyeler reklamlar sayesinde kazanç sağlayabilir.

Paramı hemen çekebilirmiyim ?
Paranızı çekebilirsiniz ama alt limiti var 200 TL olunca bu parayı çekebiliyorsunuz 199 TL de çekmeniz onaylanmıyor. Paranızı elbet çekersiniz ama sabır en önemli mesele.

Reklamlar hangi türden ?
Her türden reklam alabilirsiniz web sitenizde gösterilecek reklamları siz belirleyebiliyorsunuz hangi reklamların çıkacağını liste halinde düzenlemeniz mümkün.

AdSense ile para kazanırken dikkat edilmesi gerekenler
Reklamlara ne kadar tık o kadar para dedik o zaman biz hep tıklayalım o reklamlara SAKIN böyle bir işlem gerçekleştirmeyin Google AdSense yalancı ve sahtekar tıklanmalar anlaşılır ve hesabınız kapatılır veya bir başkasına reklamıma tıklarmısın demek kesinlikle zararlıdır kısaca reklamlara tıklamayı sakın denemeyin bir başkasına denetmeyin yapmanız gereken sadece reklamları sitenize uygun şekilde yerleştirmek ve keyfinize bakmanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün