Hizmetler

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret Danışmanlığı

Merhabalar,
E-Ticaret Siteleri günümüzde artık olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Günümüzde ekmeği bile mahalledeki fırından bakkaldan değil de İnternet den alır duruma geldik. Böylesi bir dönemde Sanal Mağaza kurmak olmazsa olmaz oldu.

E-Ticaret mağazanızı açtınız, ancak istediğiniz gibi satış yapamıyor musunuz ?

Muhtemelen konuya en başından eksik yaklaştınız. Çünkü elektronik ticaret, fiziki bir mağazanın hangi sokak-cadde üzerinde açıldığı ile paralellik göstermektedir.
Web sitenize ürünleriniz ile alakalı ziyaretçilerin gelmesi, sanal pazarlar üzerinde dükkanlarınızın olması, reklam vererek sosyal medya üzerinden ürün satışı yapabilmeniz birbirinden farklı planlanması gereken ve en önemlisi tüm bu gerekliliklere altyapınızın uyumlu olması e-ticarette başarılı olabilmek için çok önemlidir.

Profesyonel olarak E-Ticaret yönetiminde yaklaşık 10 yıllık tecrübeye sahibim.

İşinizi E-Ticarete taşımanızda ya da kurulu e-ticaret sisteminizin analizi ve geliştirilmesinde size yardımcı olacak, yol gösterici bilgileri size aktararak e-ticaret tarafında iyileştirmeler sağlar ve satışlarınızda ki artış sonrasında daha profesyonel ilerlemenize destek olabilirim.
Kısaca Bahsedecek Olursam:
– E-Ticaret Sitenizi baştan sona inceleyip eksiklikleri gideriyorum.
SEO çalışması yapıp organik aramalarda ürünlerinizin listelenmesini sağlıyorum
Google Alışveriş Reklamlarını kurup düzenliyorum.
– Sizlere yapılması gerekenleri tek tek rapor ediyorum
ve daha fazlası…

Sizin de E-Ticaret Danışmanına ihtiyacınız varsa WhatsApp  ile iletişime geçebilir siniz. 

Muhammet BAYRAM – Dijital Pazarlama & E-Ticaret Danışmanı

Referanslarım

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Merhabalar Rize’de çay üzerine satış yaptığım E-Ticaret sitem var ve danışmanlık almak istiyorum. Hem SEO hem de Google Merchant reklamları hakkında yardımcı olabilir misiniz ?

  2. Merhaba ahşap lazer kesim üretimi yapmaktayım ve bu yaptığım ürünleri sattığım bir E-Ticaret sitem var ancak yeterli verimi alamıyorum tavsiye üzerine sizi önerdiler yardımcı olabilir misiniz ?

  3. Merhabalar Bebek Giyim üzerine bir site yaptırdım arkadaşa ancak bir yıldır doğru düzgün satış yapamadım bir rakip firmanın e-ticaret sitesinin reklamları her yerde karşıma çıkıyor siteyi incelediğimde sizin adınızı gördüm sanırım siz yaptınız. Bu konuda bana da yardımcı olabilir misiniz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
× Merhaba Yardımcı Olabilirmiyim ?